حاضرین در سایت

ما 12 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

معرفی شرکت تعاونی

بسمه تعالی

 

مدیر عامل :سیدمحسن سالار


اعضاء هیئت مدیره : 

محمدحسن پیوندی ، سیدعلی محمد ضیاء کاشانی ، محمدرضا خاکی،  محمد زارع ، محمود کلانتری

 

شرکت تعاونی مسکن کارکنان جهاد کشاورزی استان یزد در  سال 1362تحت شماره 2325 به ثبت رسیده است و فعالیت خود را در زمینه ساخت مسکن برای اعضاء  آغاز نموده است. این تعاونی با بیش از دو هزار عضو از تعاونی های نمونه و برتر کشور بوده  این تعاونی با تجربه فنی بدست آورده در مدت 31 سال، موفق به ساخت و تحویل پروژه های کوچک و بزرگ بشرح زیر گردیده است :

 

الف ) پروژه های انجام شده :

 

پروژه مسکن اندیشه 218 واحدی

آپارتمانهاي مذكور داراي يك طبقه زيرزمين و پيلوت شامل انباري و پاركينگ بوده و داراي 3 و 4 طبقه مسكوني روي آن در 602 واحد مسكوني با زيربناي 79838 مترمربع در 50 بلوك آپارتماني اتمام و به اعضاء واگذار گردیده است.


پروژه مسکن اندیشه 602 واحدی :

آپارتمانهاي مذكور داراي يك طبقه پيلوت و دو طبقه مسكوني روي آن و در مجتمع هاي حداكثر 20 واحدي با زير بناي كل 35964 متر مربع بوده كه در 13 قطعه و 44 بلوك  اتمام  و به اعضاء واگذار گردیده است.

ب) پروژه های در حال انجام :

 

پروژه فاز 2 مسکن اندیشه که حدود 20% عملیات ساختمانی (زیر سازی) آن انجام شده و انتظار می رود در اواخر سال 95 به بهره برداری برسد.

پروژه تاباندر نیمه اول سال 83 تحویل گردیده و سند تفکیکی آن در سال 85 اخذ و به نام اعضاء منتقل شده است .

 

 

 

 

جستجو در سایت

شناسنامه اعضاء و سهامداران